Описание
Група створена для всіх хто цікавиться швидкочитанням, уже володіє технікою швидкочитання або просто ще не знає що це таке:)
Отож основна мета групи популяризація та розвиток швидкочитання!
Якщо ви знаєте когось хто володіє даною технікою обовязково запросіть його в цю групу.
Для розкриття понняття швидкочитання прочитайте наступну статтю:
ШВИДКОЧИТАННЯ: НОВИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ
Автор: Вікторія СОРОКОПУД
«Ці добрі люди й гадки не мають, скільки праці й часу треба витратити, щоб навчитися читати. У мене на
це пішло 80 років, і все ще не вважаю, що повністю досяг мети», — сказав колись великий Гете, і цілком мав рацію, адже знання літер ще не передбачає вміння швидко й глибоко читати. Усе приходить із досвідом. Здається, чим більше літератури ми поглинаємо, тим швидше формується наша «читабельність», зростає швидкість засвоювання інформації, активізуються розумові процеси тощо. Ще років десять тому ми вірили, що так воно і є, однак сьогодні ця концепція розвитку механізмів читання безнадійно застаріла. Якщо на початку 90-х керівники всесоюзного проекту «Техніка швидкого читання» О.Андрєєв і Л.Хромов радили щодня читати, як мінімум, дві газети, один науково-технічний журнал і 50—100 сторінок будь-якої книжки, то сьогодні нам, хто живе серед пульсуючого інформаційного потоку, протягом дня слід було б «поглинати» близько чотирьох газет, два науково-технічних журнали і, відповідно, 100—200 книжкових сторінок. Але як зробити це при хронічному браку часу? Як глибоко і повно засвоїти необхідний обсяг інформації, не затративши на неї ані зайвого часу, ані сил?
Фахівці кажуть, що допомогти в цьому може тільки швидкочитання — методика, яка впливає на тонкі механізми людського мозку і дозволяє при мінімальних витратах часу отримати максимально позитивний результат. Більшість необізнаних із системою гадають, що вся її автентичність зосереджена навколо банального «швидше прочитати». Але швидкочитання не має нічого спільного з поверховим сприйняттям інформації.
На першому етапі навчання користувач системи повинен навчитися ставити перед собою цілі читання. І це не порожні слова. Адже ще знаменитий Франс казав: щоб «...перетравити знання, треба поглинати їх із апетитом». Людина повинна відвикнути від звички «заковтувати» другий абзац із тим, щоб відразу забути про перший. Крім того, наше оперативне поле зору недостатньо розширене (якщо ми дивимося на першу букву першого слова, то наступне слово, як правило, бачимо лише «фоново»), а це ще один бар’єр на шляху розвитку швидкого читання. Для порівняння можу сказати, що користувач методики, лише побіжно подивившись на будь-яку книжкову сторінку, може відразу її переказати. Або, що ще дивовижніше, всього за кілька годин він здатний освоїти 400-сторінкове видання з тим, щоб того ж дня прочитати по ньому лекцію. Неймовірно? Аж ніяк. Як бачите, сучасні методики навчання межують із фантастикою жульвернівських книжок. Знаючи механізми читання й уміючи ними керувати, будь-яка людина з будь-яким IQ може досягти таких результатів.
Продовження статті в обговореннях